Új hozzászólás Aktív témák

  • sityupityu

    veterán

    Annyit írogattatok itt ezekről a tenkara botokról, hogy megnéztem az általatok linkelt oldalakat. Szimpatikus kis módszernek tűnik, ha lenne megfelelő víz a környezetemben már a legyezést is rég kipróbáltam volna. Mielőtt valaki mondaná, hogy bármilyen vízen lehet legyezni arra mondom, hogy nekem ahhoz nincs kedvem, patak vagy kisebb folyó kéne nekem ahhoz a feeling miatt. :)
    Na, a lényeg amit elkezdtem, hogy a képeket nézve rájöttem, hogy nekem tök rég óta van két ilyen tenkara botom is csak eddig nem tudtam, hogy azok. Azt már ne kérdezzétek, hogy hogyan és mikor került hozzám. múltkor meséltem a begumizott sert spiccbotot is, annak sem találtam meg a gazdáját, pedig az tuti, hogy kölcsönbot volt. Ha szétnéznék a horgászcuccaim között, akkor ahogy az öregek szokták mondani még döglött lovat is lehetne találni. :DDD Na mindegy, ezt a két tenkarát még újonnan szerezhettem be valamikor. Már akkor furák voltak nekem a méreteik miatt (az egyik 3,6 a másik 4 valamennyi), nem a megszokott spiccbot méretek, meg eleve maguk a botok is furák voltak egy normál spiccbothoz képest a rövid nyelükkel és az ez miatt eleve több részből álló bottagokkal. A madzag is stimmel, az is van rajtuk ami szintén meglepett annak idején. Az egyikről ezt a madzagot le is szedtem (nem is értettem, hogy mi ez rajtaa, és ráraktam egy stonfo gyorskapcsot. És emlékszem, hogy még egy kisebb pontyot is fogtam ezzel a bottal. Pont ezért vettem meg őket, mert feltűnő volt, hogy milyen rövidek, viszont ez mellett elképesztően hajlékonyak miközben még sincs az az érzésem, hogy el fogmak törni. Mialatt ezeket írtam le, közben rájöttem, hogy egy barátomtól vettem a botokat aki annakidején külföldről hozta be őket. Négy botot hozott (2 méret) amiből kettőt átvettem tőle. Majd előkotrom és lefényképezem őket.

    --albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Új hozzászólás Aktív témák