Új hozzászólás Aktív témák

  • T 1000

    aktív tag

    válasz Medve59 #2815 üzenetére

    Szerintem ez a pelletes dolog felejtős.....egyrészt a békés halak esetében készített videóknál minden esetben etetett módon horgásznak, olyan vizeken (Maconka, Nagybivalyos, stb) ahol a pontyok hozzá vannak szokva ezekhez a csalikhoz, véleményem szerint ezek a videók jó ötleteket tartalmaznak, csak kb a vizeink 95 %-nál sz@rt se ér. Miután a reklámokból élnek, várhatóan nem a Cukk csalit foglyák ajánlani, hanem a Van der Eyde fúrt pelletet, meg bojlit, meg aromát stb. Na én kipróbáltam. Vettem pelletet, bojlit, szilikonfranckarikától a mártogatóskütyütől a zselésítőporos nyavajától kezdve mindent megvettem (én is láttam ugye a dvd-t), naszóval sikeresen megszabadítottam magam a Walterlandban olyan 15 rugótól, orvosi precizitással elkészítettem a szereléket (gubancgátlófranckarika, zsugorcső, bojli nagymesterek által leírt damil, álcázóólom, ...ó én barom..) kb 6 különböző helyen és vizen próbáltam, édessel, büdössel, lebegővel, amit el tudtok képzelni, nem egyszer, ráadásúl etettem is, semmi. Apósom elmosolyodott, felrakta a szokásos busázó szerelékét ( csúszó etető felhúzva, damil végére t forgó, 2 szárára kb 5 centis finom fonottra kötött Owner horog 1 szem kagylós cukk kukoricával. Egy óra alatt egy 4.20-as meg egy 5,50-es pontyot fogott úgy, hogy mellém dobott kb 2 méterrel. Na ekkor földhöz vágtam a sapkát.......

Új hozzászólás Aktív témák