Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paarthurnax

    senior tag

    válasz misionline #422 üzenetére

    Szerintem nézd még meg a Keresési kifejezések” jelentést is, amiről itt találsz részletes ismertetőt. Ezzel meg tudod nézni, hogy miket írtak be az embereket, milyen keresésekre jelent meg a hirdetésed. Ez nagyon fontos a negatív kulcsszavakhoz, valamint új kifejezéseket is találhatsz, amikre érdemes még licitálni.

    "Én ezeket a kulcsszavakat tartom fontosnak, szerintem aki turbót akar felújíttatni ezt fogja beírni."

    A saját sejtéseden túl azért használtad az AdWords kulcsszó keresőt?

    "beállítottam, hogy csak a keresési hálózaton jelenjen meg (kikapcsoltam a display hálózatot"

    Nagyon fontos, hogy a keresési és a display hálózatok alapból külön kampányokban legyenek.

    "csak pontos egyezéssel, közeli változatok kizárása. Így csak aki pontosan erre keres annak jelenik meg elvileg"

    A pontos kifejezésen túl még ajánlom a kifejezést, valamint a "modified broad match" változatót, ami pl. ilyen lehet:
    +turbó +javítás

    Ekkor a hirdetés olyan keresésekre is megjelenik, amik tartalmazzák ezt a két szót, de mindegy milyen sorrendben.
    A közeli változatokat nem zárnám ki alapból, mert lehet valaki többes számban keresi, pl. turbók javítása.

    Röviden ennyi. :)

    Diablo 3 - BoGyesz#1484

Új hozzászólás Aktív témák