Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Cathfaern #71116 üzenetére

    Szerintem a tied áll rosszul,tudniillik az,a fékkel együtt valahol alkarod meghosszabbításának vonalában kellene legyen,ahol a ülve legkönnyebb ráfogni/rányomni.Alkarod kormányhoz viszonyított szöge meg semmiképp sem lehet ugyanaz mikor állsz mint mikor ülsz.Vagy igen? :F Én tulajdonképp a kormány fölé kerülve nem csak,hogy le kell vegyem a terhelést a váltást végző kezemről,de szögbe is kell hajlítsam,hogy elérjem az ülve amúgy tökéletes helyen levő pöcögtetőt.

    (#71118) joysefke...ha eleget bringáztál tudod milyen "szép" hangja van annak mikor terhelés alatt váltasz.Lefele sem kutya,de ha felfele váltok és esetleg nagy ritkán nem sikerül a terheletlen másodpercben megtörténni pl.a 2 ugrásnak egyszerre,egy pillanattal később mikor már telibe nyomom a kihagyott félkör pótlásaként és akkor indul fel a lánc olyan hangot ad ki mintha kvázi le akarna törni egy fogat.Terhelés alatt nem váltunk még autónál sem,pedig az egy kifinomultabb mechanizmus.Szerintem,ugyebár.

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák