Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c4bB

    csendes tag

    válasz Pttypang #68417 üzenetére

    köszönöm a gyors választ. (épphogy észrevettem)
    még szerencse,hogy elolvastam amit csokicsibesznek írtál,hátha tanulok belőle valamit.
    csak fél éve kezdtem újra a bringázást (25 év után) és próbálok felzárkózni szabványok,felszereltségek terén.

  • Csokicsibesz

    tag

    válasz Pttypang #68417 üzenetére

    A tavalyi nagy generálra több mint 40 ezret fizettem, én előzetesen úgy kalkuláltam, hogy a mostani javítás megint nagyjából ennyibe kerülne (alkatrész ár + munkadíj). Tehát nagyjából 80 ezret költenék rá kb. 2 év alatt.

    A bringát városban használom (Bp), hétvégén nagyobb körökre is szoktam menni (Szentendre felé), teljesen átlagos felhasználó vagyok. Ha sikerülne egy rendes bringát összehozni az vinném alkalmanként terepre is, de elsődlegesen városi használat lenne a domináns.

    Nézegettem különböző bringás boltokat, illetve használt hirdetéseket is, de nem tudom mi az az árkategória amit érdemes lenne néznem. Hülyeség lenne egy olyan bringát megvenni amit nem tudok rendesen kihasználni.
    A célom nyilván az lenne, hogy legkevesebb ráfordítással a lehető legjobb gépet kapjam (tudom, hogy a minőség mindig drágább).

    Új bringa vásárlása esetén a fő szempont elsősorban a használhatóság lenne számomra a fő szempont. Olyan bringát vennék ami jó mindennapi használatra, el lehet vinni túrázni, kirándulni és rendszeres karbantartás mellett évek múlva és megfeleljen az elvárásoknak. Új vásárlása esetén szeretnék 150 ezer alatt maradni, lehetőleg minél többel, de ennyit reálisan rá tudnék költeni a dologra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák