Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integrale

    veterán

    válasz 6030D #66328 üzenetére

    Ne is mondd, 2-3 éve feltörték az autót, elvittek belülről mindent ami mozdítható, forgalmi, rádió előlapja!!, rágó, zsebkendő és a belső tükröt is leszedték. :DDD

    "Bad reklám is reklám too"

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz 6030D #66328 üzenetére

    Szerintem is az a baj, hogy túl előítéletesek és főleg rasszisták vagyunk velük szemben...

    (#66329) Crytec210: Természetesen egy fék légtelenítés külön tétel, az 5 ezer ft-os beállítás azt nem tartalmazza. Általában 2500 ft/fék a költsége. Sajnos még komolyabb tárcsafékeknél is előfordul, hogy vagy túl van töltve vagy kevés benne az olaj, ilyennel rendszeresen találkozom új bringákban. Főleg a Sram fékein.
    Ha nem nagyáruházból veszed a bringát, akkor megvételnél azt is ingyen megcsinálják neked.
    A teleszkópja meg egy vicc ha komolyabban akarod használni terepen, de ez kb az összes új montira igaz 200-250k-ig bezárólag. Egyébként azon a villán sok mindent nem tudsz állítani, szóval az olyan amilyen, nem tudom ott konkrétan mire gondoltál?
    Komplett bringát szerintem azért van értelme még hazai kiskertől venni, az alkatrész már valóban neccesebb.

    (#66330) concret_hp: Én teljesen megértelek, mindenki a saját pénztárcáját nézni, pláne ha értesz is a bicóhoz, tudod mit kell venni hozzá, esetleg magad meg is szereled. Viszont hidd el, hogy a kerékpárboltosok nem tudják olcsóbban adni. Egy kiskernek ma Magyarországon baromi nagy a rezsije. Nekünk mondjuk nem kicsi a boltunk, síkölcsönző is van, meg pincében síszerviz, de olyan rezsi van havonta, bérleti díjjal, mindennel együtt, hogy beszarsz. Sok milliós bruttó forgalmat kell generálni havonta, hogy egyáltalán nyereséges legyen! Persze lehet kisebb boltokat, kisebb rezsivel is fenntartani, de olcsóbban akkor sem fogja tudni adni. Ezt csak az látja aki benne dolgozik és látja a számokat. Te sem tudnád olcsóbban adni ha kerékpárboltod lenne, nem jön ki a matek, ennyi.

    (#66337) hackeeeee: Természetesen olyan zár nem létezik, hogy elvághatatlan, kinyithatatlan. Minél erősebb annál több idő alatt és annál látványosabban lehet csak szétvágni, szétfeszíteni. Tökéletes védelem nincs, jól meg kell választani hol zárod le és hogy mivel. Egyébként kb mindenhova bringával járok, még esőben is. Egész telet végig bicajoztam, bár annyira nem volt durva az idei. Van 3-4 bringám mindig, városi használatra kell valami "olcsóbb" gép, nem a 1,5 millás montimat használom városi rohangálásra. :) Meg különben sem költséghatékony 1 drágább gépet mindenre használni. Hosszabb távon jobban jársz ha a komolyabb géped mellett van egy olcsó rohangálós is. Az olcsóra olcsó az alkatrész is. Ez idővel megtérül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák