Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pttypang

    veterán

    válasz Runner_fxr #61555 üzenetére

    Igen, utana lattam en is, csak mar nem jutottam el odaig, hogy szerkesszem.
    Nekem is van ismerosom, aki harom havonta teker egy 10km-es kort a falujaban, de versenyezni szeretne, fb-ra posztolja mindig a 10 km-es hatalmas bringazast, eleterzes, parszor probaltam elhivni tekerni, de hegyre alapbol nullazta hogy nem jon, mert nem birja, erdekes, mert montija van.. :DDD

    A masik veglet, aki el se jut tekerni, csak almodozik, de azt legalabb eleg nagyot, o a Bükk tetejere menne, de 100 meter szint megmaszasa egyenlo a klinikai halallal szamara, ilyen emberkebol rengeteg van mondjuk, ismeroseim tobbsege is amikor kerdezi, hogy merre tekertem es mutatok esetleg kepet akkor nagyon lelkes, majd jon o is velem nyaron, meg hasonlok, mar fejben kb olimpiat nyer hegyikerekparozasbol [van egyaltalan ilyen szam?], aztan kiderul, hogy igen, a kerekpar egy olyan kozlekedesi eszkoz, amit bizony szegyenszemre tekerni kell :Y

    Az biztos, hogy minden kerekparosnak vannak ilyen ismerosei, ha nincsenek, akkor bizonyara o maga valakinek az ilyen ismerose ;]

    (#61556) -=RelakS=-
    Ezért akarok én csak 3*8 sebis rendszerre fejleszteni, nem tovább :D
    Habár most a villa felől valami kattogás, vagy hasonló hangot hallok néha, aggodok, hogy a villa nyakanal van valami gond, nem szeretnek emiatt bukni es ottmaradni valahol, mert nem voltam kepes egy hatezres hulladek villa helyett egy normalisat szerezni. A mai tekeres kozben nem volt gond vele, de neha hallom a hangot, de nem tudom reprodukalni, nem tudom, pontosan mitol es hol keletkezik.. :O

    Ennel keves rosszabb dolgot tudok elkepzelni, mint amikor tudod, hogy van valami baja a bringanak, neha hallod is, olyan femes kattano hang, mintha valami elmozdulna nem egeszen termeszetes modon, de nem tudod, mitol, honnan... Aztan csak gondolkodsz, hogy mikor ut be a baj, mert menni meg ugye menni kell :DDD Szervizbe meg csak nem setalhatok be, hogy valami kattog, fogalmam sincs mi az, mert akkor kidobnak szezon elejen nagy lendulettel, senkinek sincs ideje ilyennel foglalkozni ugy, hogy semmi konkretat nem tudok :D

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák