Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz szabop27 #247858 üzenetére

    Random szalag, akár kínai, vagy gorilla tape, vagy ez a filléres cucc, random akármilyen szelep, nekem most kínai noname van és működik. Szelepeknél azt vettem észre, hogy az alu idővel törik, reped, egyik sem bírja sokáig, csak a legolcsóbb réz szelepek bírják a strapát. Tejből ha nem szoktál vágásos defektet kapni és a küllő anyákat meg a kerekeidet nem eszi meg az ammónia, akkor Stan's. Ha nem kockáztatnál az ammóniával, akkor Vittoria Universal. Elvileg a WTB TCS 2.0 is jó, én ma reggel azt rendeltem, holnap ha megjön ki is cserélem a román Fakir tejemet. Kissé félek tőle, mert elvileg nem száradással tömít, hanem a tejben lévő kis lemezkék szemcsék rátapadnak a lyukra és elzárják, de remélem nem lesz gond vele. Offroad.cc szerint okés. Ajánlom a gumikukacokat is, mert ha nem akar tömíteni a tej, megmentenek :D

    #247860 Hasaggymeg: ez van nekem is.

    Kenda szerint plusz minusz 30g a szórás, szerintem 100g :DD . Lehet sz*r a mérleg, le kellett volna mérjem a kínaival is ;]

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák