Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz jjeahh #247718 üzenetére

    De nezd mar meg a felsocsovet. :U Az elso verzio egyenes volt, ebben pedig van egy domborulat.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

  • Csokicsibesz

    tag

    válasz jjeahh #247718 üzenetére

    Csak nem igazán értem, hogy mi alapján mondod, hogy az egyik csúcsbringa jobb vásár, mint a másik.
    Egy közepes felszereltésgű Supercaliber induló ára 5.000 EUR. Az új Epic word cup csak top felszereltségben jön, nincs alsópolcos változat. Az S-works változat ára 18.000 EUR.
    A Supercaliberrel Jolanda Neff nyert olimpiát, még az új Epic még Word Cupot se látott.

    Én nem mondanám valakinek, hogy ne vegye meg az 5.000 EUR-os bringát, hanem - 3 fokért vegyen egy kicsit másikat 18.000-ért.
    Meg ez megint olyan, hogy mit hiszel el. Ha elhiszed, hogy a -3 foktól jobb lesz lefele, akkor többet fogsz vállalni és gyorsabb leszel, utána meg jön az önigazolás.

    Azért a HT vagy softail bringáknál nem lehett a végtelenségig húzni a geókat. Nem lesznek itt 60 fokos fejcsőszögek, mert a 100 v 120 mm-es villa nem bírja el. Persze minden évben vagy második évben el lehet nyomni, hogy az idei bringa már sokkal, de sokkal jobb és ved meg 10.000 Eurókért.

    De nem ettől fogsz gyorsabban menni, vagy jobban érezni magad. Persze ha elolvasol minden marketing anyagot, meg szponzorált tesztet, akkor tuti úgy fogsz gondolkozni, hogy csak az új jó, minden más szar. Hiszen ez a marketing gépezet lényege, hogy elhidd azt, amit a gyártók akarnak neked sugalni.

    Ez nekem a nagy bajom ezzel az egésszel. Szívesen kipróbálnék kicsit hoszabb etapra egy AXS váltást, de lehet az jönne ki, hogy nekem ez tök mind1. Ugyan ez van a fullyval is. Arra, hogy tekerjek egy héten 3-4 alkalommal nem biztos, hogy kell egy hintaló. Persze tök jó ha mozog, de nem biztos, hogy ad hozzá annyit, mint amennyit ráköltsz + karbantartásra elmegy.

Új hozzászólás Aktív témák