Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chubby2o6

    senior tag

    válasz Fall-N #236984 üzenetére

    Úgy látszik, mégsem, vagy csak a kolléga nem kapta meg hozzá az előző tulajtól.
    Nekem ilyen [link] van, épp most szoptam vele egy órácskát. Vettem egy Sigma Rox 4.0-t, de az nem kompatibilis vele. Bele lehet tenni, meg is szorul benne, de nem "kattan" bele úgy, ahogy kellene, szal ki kellett cserélnem a betétet. Volt hozzávaló betétem itthon, viszont a Bryton betétjében benne van az anya ( alulról kell belecsavarni a csavarokat ), a Sigmához való betétben nincs anya, átmenő 3-as csavarral és anyával rögzítettem, de - ugyan gyárilag meg volt süllyesztve a helye egy kicsit - az anya kilógott alul a síkból. Ez azért baj, mert még egy go pro adapter is kell az aljára a lámpa miatt [link]. Természetesen ahhoz sincs fogadó anya, ráadásul azokat a betét alá kell tenni, és nem tartja a helyükön semmi őket, és így azért elég nehéz beletalálni alulról a csavarral :DDD . Az lett a megoldás, hogy az anyába belehajtottam a csavart annyira, hogy kb.2-3 mm-t túlérjen, fogóval megfogtam, felmelegítettem és a helyére nyomva "beleolvasztottam". A betét anyáit is ugyanígy rögzítettem, így már nem lógtak túl, a go pro adapter is szépen rásimul a mount aljára.

Új hozzászólás Aktív témák