Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tknof1871

    őstag

    válasz tknof1871 #219984 üzenetére

    Kezdek arrafelé hajlani, hogy vegyek egy új kerékpár. Az nem olcsó. Nem jó az egészségem. Arra vagyok kíváncsi, jól képzeltem el, ez a legjobb választás ami kielégíti a szükségleteim és árban a legolcsóbb ha új kerékpárban gondolkodok.
    Semmit se értek a használtakhoz. Félek attól, hogy veszek egy használtat rejtet hibával és úgy jövök rá, hogy összetöröm magam.

    Arra gondoltam talán egy Trekking RIVERSIDE 120 kerékpárt kellene vennem (99 990 Ft). Felszerelni sárhányóval (2 490 Ft) és csomagtartóval (5 490 Ft). Ez eddig 107 970 Ft. + házhoz szállítás 5490 + hátra kell piros macskaszem. Végösszeg kb. 115 000 Ft. körül lesz.
    (Ami már van az a kitámasztó, csengő (több is), macskaszemek a küllőre, első lámpa (akkumulátoros) hátsó villógók. Ffi vagyok de biztonságossabbnak érzek egy női vázast*.)

    Azért is alacsony vázasban gondolkodok, mert a csepel kempinggel évtizedek óta nem estem el, de többször megtörtént, hogy télen a jeges úton kicsúszott a kerékpár. Ilyenkor elengedtem a kormányt, hagytam eldőlni, tőlem elcsúszni a kerékpárt és kivétel nélkül sikerült talpon maradni. Oda kellett figyelni, ügyesen talpra érkezni, néhányat lépni hogy lelassuljak és a végén ott álltam, a kerékpár meg kicsit odább feküdt. Egész évben kerékpározok, hóesésben, esőben.

    Fáj a derekam a hátam. Kemping kerékpáron egyenesen ülünk és az utak minősége sz.r. Ha belehajtottam egy úthibába az egy kb. pont a gerincoszlop tengelyével egybeeső irányú hirtelen erő/ütés. A nyeregből direkt a gerincbe. Hirtelen fájdalmat okozott. Most egy MTB-t használok és azon ráhajlok a váz fölé. A gerincoszlop tengelye és az úthibákból eredő ütés nem esik egy tengelybe. Úgy érzem ez kíméli a gerincem.

    Jól képzelem, ha 115 000 forintot elköltök egy Trekking RIVERSIDE 120-ra nagy valószínűséggel a legalacsonyabb áron kapok egy jól használható új kerékpárt?

    Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

Új hozzászólás Aktív témák