Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz StLui #136791 üzenetére

    Sajnos ez most ilyen időszak, én is ezért mentem reggel, mert délutánra már mondott esőt. A radar szerint megint össze vissza esik, foltokban. Asszony is most ment el edzeni bringával, de van olyan érzésem, hogy kocsival kell hazahozni...

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz StLui #136791 üzenetére

    6030D tanácsára,hogy ugyebár nincs sár a Naszályon,nekilendültem,de nekem sem volt fényes.Sződligetnél a Duna áradása miatt kimentem a kettesre,de nem találtam vissza csak a váci parknál,közben meg kaptam vagy 2 anyázásos dudálást,aztán a Látóhegyre sem tudtam felmenni,mert az energiamező után egyszerűen megcsúsztam,kipörgött a kerék.Megálltam,leengedtem a hátsó gumit,hogy tapadjon,de addigra már úgy folyt a meleg,nedves erdőben a sisakomból a víz,hogy se nem láttam,se nem hallottam,a szelepsapkát levenni alig tudtam olyan vizes volt a kezem.Sokkal jobban tapadt,de továbbra is ki-ki pördült ezért teljesen kikészültem és feladtam.Korábban mondtam,hogy idén jobbak az utak,de ez már nem igaz,az eső nagyon kimosta a földet a kövek közül,mély árkokat vájt a földbe és kupacokba hordta a rengeteg falevelet. :( ...az esőt éppenséggel elkerültem,nem hiányzott volna még az is.

    (#136794) 6030D...dagonya valóban nincs,de rossz a pálya,így ha látod nyomomat,ne bízz benne mert csak addig az amúgy is necces,köves meredekig bírtam,ott végem volt mint a botnak. :DDD Úgy éreztem lefele is necces lenne nekem,így inkább nem is toltam fel gyalog a neccesebb helyeken.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák