Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #127982 üzenetére

    84 gramm :DDD . Ha sokkal olcsóbb lenne már most rendelnék egyet, de így majd meglátjuk... ment a wishlist-re, aztán egyszer lehet kipróbálom, ha te azt mondod jó, akkor biztos az, kérdés, hogy az ESI után jobbnak vagy rosszabbnak érezném-e. ESI-vel amúgy nekem semmi bajom nincs, nem látszik rajta a kosz (a feketén), ez is a helyén marad, szintén nagyon kényelmes, menő az ESI logó a kormánydugókon, egyedül a tartósságát tudnám felhozni negatívumként, én 7 hónapja nyúzom és kezdett szétmállni a széle. Szerintem tavaszig még kibírja, aztán lecserélem az újra. Mondjuk annyira nem zavar engem ez sem, 18 euró 8 havonta belefér, mert meg is hálálja az árát. Ja, a dugók nagyon sérülékenyek, de szerencsére 2 euró körül külön is kapható párban. Egy biztos, gumi marcsára az életben nem váltok vissza :D

    Ákkk: Vessző. Amúgy van valahol neten geo ábra a Btwinről, vagy csak ráültél és személy szerint neked nem tetszik? Mert én nem találtam sehol egy adatot sem a csövek hosszáról meg a teló szögéről :B .

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák