Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz Runner_fxr #12069 üzenetére

    Persze. viccnek írtam az 5K-t, korábban linkeltem be róla képeket, Baltofarkasnak(remélem jól írtam a linket), hogy neki egy ilyen kéne. Mobilról vagyok így macerás visszakeresni a hsz-em, de akit érdekel az fórum keresővel rá tud lelni. Egyébként látszólag igen jó, megkímélt állapotban van. Igazából engem komolyabban nem érdekel, mint vétel, csak a reális árát szeretném megtudni.

  • Zola007

    veterán

    válasz Runner_fxr #12069 üzenetére

    logikus hogy nem a 15 perces bemelegítés során szoktam nyomatékból tolni

    ha külön kerékpáros edzés, akkor általában pulzuskontrollos edzés és teljesítményalapú.
    ott kezdek a hagyományos 15 perces bemelegítéssel 3 percenként emelve a pulzust 100-110-120-130-140
    majd pár perce pihi és utána 15 perc erősebb, itt már 3 perc után felmegyek 130-135-re és +/-10 tartom végig.
    utána pedig 2 x 15 perc intervallum 1 perc erős (250-300 watt) és 1 perc átlagos (150 watt).

    van amikor 3-3 perces intervallum nagy nyomatékra, akkor 125 watt és 250 watt a két célzóna 60-as fordulat mellett az erősség mindig attól függ, hogy milyen napom van, de mindig csak a kimenő teljesítményt figyelem.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák