Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz StLui #106677 üzenetére

    Akkor ezek szerint valamit félre értettem. Én ezen kijelentéseidre reagáltam:

    "6030D-nek nagyon igaza volt 2016 őszén, mikor kézzel-lábbal tiltakozott, hogy fullyt vegyek, "

    "De igazad volt, mert eddig egy szakasz volt ahol talán volt létjogosultsága a fully-mnak, de sokan ott is lejönnének merevvel szerintem. Máshol, meg mint kiderült mindenhol simán lejönnék, lejövök a fiam RR 520 bringájával is "

    "Rég ültem már A 18 éves 26-os GT montimon, tegnap sor került rá, azt hittem az 1 éve használt nagyon csúcs fully-m után szörnyű lesz, de tévedtem, kifejezetten élveztem a könny(ű-ed)ségét. Minden eredeti még rajta, de precízen teszi a dolgát"

    Isten ments, hogy leszóljak egy régi GT bringát, de nekem ezek már inkább a kínzópad kategóriát jelentik a szokásos Pilis környéki bringázásaim során. :D

    Én is terveztem, hogy megyek egyet a Dunakanyar-os MTB csapattal, de ha annyira túrázósra veszik, akkor lehet kihagyom.
    Jövő hét végére mindenképp összeáll a bringám, akár új villával, akár a gyárival. Megjött az utolsó problémás alkatrészem is, a kis lánckerék előre. Hozzunk össze egy közös tekerést, aztán majd megvitatjuk a kérdéseket gyakorlati tapasztalatok alapján. :) Esetleg össze lehetne hozni egy PH-s montis túrát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák