Új hozzászólás Aktív témák

  • StLui

    veterán

    válasz Runner_fxr #77227 üzenetére

    Azért ezt elég részletesen leírtam már:

    Mereváz csak és kizárólag árcsökkentésként merült föl, hogy megússzam 250-ből, 29-es kerékkel, ugye volt aki azt mondta ahoz ahogy én lejtőzni fogok bőven elég nekem az is.

    All montain az én irányom, ezt veled le is tisztáztam, csak ma is bejött a képbe egy új segíteni szándékozó, de neki nem írtam le újra mindent, már így kicsit sokank érzem magam :B , nem az idő számít hanem az élvezet.
    Ebből egyik irányba kilóg az enduro, jobb lejtőzés nehezebb mászás.
    Másik irányba a maraton bringák, jobb mászás kevésbé jó lejtőzés.
    Remélem ezeket már jól gondolom.
    Igazából lefelé menet érdekel, hogy tudok haladni, fel akár fel is viszem a hátamon ha muszáj, snowboarddal is 3 perces csúszásért egy terepen minden körben gyalogoltunk a lifttől még fél órát akár combig érő hóban is.
    DH persze már nem lesz az én világom, sajnos, ahogy boarddal sem, úgy bringával pláne nem fogok röpködni. De boarddal is most tanultam meg 25 év deszkázás után a, a másik lábamat elöl tartva közlekedni, 3 nap volt, amíg kísérgettem a szintén boardozni tanuló gyerekemet, ő az alap irányt én a visszát tanultam :)

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Új hozzászólás Aktív témák