Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #269434 üzenetére

    Eddig mindíg láttam belőle feketét is, most épp nincs. Szerintem ha nem tetszuk a zöld, várd meg amíg lesz fekete, mert nagyon megéri, szvsz ez a Van Rysel széldzseki nem csak decathlon szinten frankó, hanem úgy általában a legtöbb széldzsekit lepipálja.

    1. a saját zsebébe hajtogatható, nagyon pici, igaz ezt általában a többi is tudja
    2. pro fit! Mondjuk nem olyan nagyon szűk, de azért eléggé testhezálló, a legtöbb megfizethető széldzseki sajnos aszfalton nagyon be tud lassítani, mert olyanok, mint egy vitorla. Na ebbe kb. egyáltalán nem kapaszkodik bele a szél
    3. hátul nyílás van rajta, ahol eléred az alatta lévő mez zsebeibe pakolt cuccokat. Szvsz ez is nagy előny, bár én hosszú kesztyűben sosem találom a nyílást, szal jobb is lehetne
    4. csak ott szélálló, ahol kell, az oldala, a háta mind lélegző anyag, sztem ez az egyik legnagyobb ütőkártyája, valamiért baromira ritka az olyan széldzseki, amibe magas intenzitáson nem rohadsz bele. Na ebbe nem... ez az a ficsőr, amiért haveri körben is népszerű lett, ennyiért ezt semmi más nem tudja.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák