Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #157409 üzenetére

    Azt nem tom az NX Shimano fronton melyiknek a megfelelője, annyit tudok, hogy Shimanonál ha nem csak a 12spd-t nézzük, eléggé zavaros a helyzet, pl a Deore, sőt, a Deore XT alkatrészekből is akadnak gyenge darabok, ugyanakkor az Alivio már feljött Deore szintre és ha ez nem elég, már az Acera hajtókarok is integráltak, szal egész jók :DDD . 12 sebesség fronton egyelőre az összes Shimano okésnak tűnik, egyedül az SLX pöcögtető picit kompromisszumos, mert állítólag nem lehet vele egyszerre több fokozatot váltani. Sramnál mindíg egyszerűbbnek tűnt a felállás, 12spd fronton az SX már egész jónak tűnik nekem, leszámítva a hátsó váltót, NX-en meg tényleg nem találtam semmi kifogásolhatót, azt próbálgattam is endurón. Illetve a pöcögtetőt szokni kell, mert teljesen más, mint a Shimano.
    Szerintem egyszerűbb ha lesz*rod melyik hová van pozicionálva és mindenből azt veszed meg, ami már megfelelő minőségűnek tűnik. Mindenesetre kíváncsi leszek a tapasztalataidra, ha váltasz majd.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák