Keresés

Aktív témák

  • rétisün

    veterán

    válasz Doki-HUN1978 #15596 üzenetére

    az a baj, hogy sajnos van úgy, hogy annyira rá vagy kattanva a bringára, hogy nem tart vissza hideg(ebb) idő sem :( ilyenkor nincs más, mint a lehető legjobban igyekszel kivédeni a hideg esetleges káros hatásait. abban igazad van, hogy évek múlva derül majd csak ki, mennyire sikerült.

    (#15594) dqdb: én tegnap pl. kamáslit sem vettem fel (2-3 fok volt) a celsiushoz, csak egy vastagabb hoszú zoknit, és elég volt. úgy tűnik, valahogy jobban elviselem a hideget, mint tavaly :U

    és eddig az idén majdnem annyit mentem, mint tavaly január-februárban....nooormális? :DDD (bár tavaly jóval csapadékosabb volt a tél, ha jól emlékszem)

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

  • Djuree

    félisten

    válasz Doki-HUN1978 #15596 üzenetére

    meg eleve ha a meleg tüdő megfázik a hideg levegőtöl az nagy szopás, mivel nem derül ki csak évek múlva. a tüdőre meg nem lehet gyúrni, az biza 36 fokos akkor is ha a fene fenét eszik is, mert ha nem akkor ott már zombi állapot jött létre :DDD elég ha csak arra gondol az ember mi történik ha meleg testtel hirtelen hideg vízbe ugrik az ember...vagy forró fémre hideg vizet locsolunk: törik...
    persze lehet ár példa hogy valaki extrém bírja...

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Aktív témák