Keresés

Aktív témák

  • rétisün

    veterán

    válasz lorcsi #15576 üzenetére

    itt vettem az egyik boltban talán 1500ft volt, sötétkét, márkája nincs, belül kicsit bolyhos, thermo szerű anyagból van, a két oldalán kicsit lejjeb ér a füleknél. ez sem szélálló, sisak alatt mégsem szokott fázni benne a fejem.
    a kelly's-nek van szélálló sapkája sisak alá, de pl. dqdb panaszkodott rá, mert túl meleg. (vagy csak nincs hozzá eléggé hideg :D

    mod: pont a múltkor beszélgettük az egyik (bringás)boltban, hogy az ilyen téli bringázás nem szabad, hogy arról szóljon, hogy ugyanazt akard kitekerni, mint nyáron, 30 fokban....(mondjuk nekem pont nem szabadna ezzel jönnöm :U )

    [ Szerkesztve ]

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

  • szki

    őstag

    válasz lorcsi #15576 üzenetére

    Hidegben, beöltözve sose lesz olyan tempód, mint nyáron. Ne is ezzel foglalkozz, hanem csak, hogy élvezd a bicajozást!

    (#15578) Djuree : nem tudhatod, milyen egészségi, edzettségi állapotom van, és hogyan készültem, szoktattam magam a hideghez :U A "nagyon kimerítőt" másokra értettem, és nem magamra :DDD Már értekeztünk erről, hogy úgy sportolok mostanában, hogy a bicajozás/futás végeztével egyből képes legyek ugyanakkora távot megtenni ugyanolyan tempóban. Persze hetente 1x tényleg kimerítem magam, hisz annyi kell az erősödéshez.
    Szobabiciklizni?! A távolsági közlekedés nekem a sport is egyben! Így rengeteg időt takarítok meg!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák