Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    És akkor csodálkoztok, hogy én meg fully-val közlekedek városban 2-2,5 bar guminyomással? :P

    (#43502) KSparrow
    Van most egy monumentális kátyú a mi utcánkban is így tél után; akár egy nagyobb kutya fekvőhelye is lehetne. 15 cm mély.
    Na egyik reggel az éjjeli eső teljesen belepte, a fél út víz alatt állt én meg ugye késésben voltam, mint mindig. ;]
    Ha nem fully lett volna alattam, vmi sérült volna. Ülve mentem át rajta jókora lendülettel és megúszta a váz, de még a kerekek is.

    Ki is mondogatta, h városba fölösleges a felfüggesztés? :) 80 mm elől-hátul azért kellően kimozogja az ilyen helyzeteket.

    (#43428) ludsimon
    [...] azt viszont sose fogja visszaadni egy ilyen csodabicikli amit saját erővel ér el az ember.
    Én főként azt érem el minden reggel suliba érve, hogy beleizzadtam a ruhámba...
    Én sportolok is mellette, de a közlekedésben nagy hasznát tudnám venni az elektromos rásegítésnek.
    Elég lenne csak annyi, h ne izzadjak le. Utána ugye egész nap abban a ruhában vagyok kénytelen lenni. Az első órán a komfort érzetem a béka seggét súrolja.

    (#43452) Auratech
    Hűvös időben az embert megvédi a termelt 100w hő.
    Itt ugye a test leadott hőjéről beszélünk? A mérnöki gyakorlatban (helyiség fűtés) ezzel a mennyiséggel irodai munkában számolnak, kvázi nyugalmi helyzetben.
    Sportolás közben a többszörösére is rúghat.

Aktív témák