Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz rétisün #14136 üzenetére

    igen, megint lehet agyalni, mit (ne) vegyek fel a megfelelő öltözethez
    És azon is, hogy mi legyen nálad, amikor meredeken nekiáll esni a hőmérséklet. Én az utóbbi időszak legmelegebb napján (hétfőn) fáztam meg majdnem, nem a mínuszokban, mert nem számoltam azzal, hogy este 6 után pillanatok alatt 0 fokra esik vissza a hőmérséklet 8-9 fokról.

    szki: a karácsonyfa alatt aktív láthatóságot kell érteni, azaz lámpákat, vagy passzívat is, azaz kukás mellény, prizma mindenhol, fényvisszaverő karra-lábra-táskára-sisakra? Nekem Budapesten a veszélyes szituációk 60%-át másik bringás okozza (a felelőtlen barom mellett errefelé részeg helyett az éjszakai nindzsa a gyakori), 15% gyalogos, 15% autó és a maradék kutya + hülye gazdája. A BKV sofőrjeiben csalódtam a legnagyobbat pozitív értelemben, amerre én járok, ott tényleg figyelnek mind a busz-, mind a trolisofőrök a bringásokra (és meg szokták köszönni, amikor kiengedem őket a megállóból, pedig nekem ez nem kerül semmibe, a következőnél úgyis leelőzöm őket, mert 4-5 km/h-val nagyobb az átlagos haladási tempóm).

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Aktív témák