Keresés

Aktív témák

  • faragojof

    senior tag

    válasz akom #21198 üzenetére

    Hm... Kicsit fogd vissza magad légyszives. Mindenkinek van személyes véleménye a dolgok állásáról. De személyeskedéssel nem fogsz menni semmire. Én csak feltételeztem, hogy nem látsz bele a pénzügyi dolgokba. Most, a válaszod után tisztába vagyok vele. :K
    Tudod, nekem az a bajom, hogy ezért a teljesítményért amit produkálnak a mi futballistáink, egy fillért nem adnák És igazándiból a verdiktet nem én mondom, hanem azok nem kevesen, akik nem mennek egy focimeccsre sem már régóta! :K
    Hát! Akik meg kimennek, lelkük rajta... Gondolok itt akárkire is... :C :DD :R

    Érdekes, hogy vannak itt olyanok akik legalább annyira szeretik a magyar futballt, mint te! Mégis kulturáltan el tudtam velük beszélgetni, nem akarták azonnal a fejemet venni amiért nem azt mondtam amit hallani szerettek volna! :K :R

    És most nem bírom ki, hogy a Gyík nevű kollégán ne csípjek egyet! :U Ha már foci! ;)
    Te Alázógyík! Sehol nem láttam nézőszámot a Kupadöntő cikkeiben! Illetve egy helyen talán ötezret írtak! Úgy, hogy a döntőt megelőző SportM döntőnél mindenütt 500 Őtszáz nézőről cikkeztek... :DDD :DDD :DDD ;] :DDD :DD

    :D Neménvótam... :D

    [ Szerkesztve ]

    "Formicate Under Command of the King,,

Aktív témák