Új hozzászólás Aktív témák

  • Joo Se Hyuk

    friss újonc

    udv
    tolluk rendeltem most, es vagy 3 szor valtoztattam a rendelesemet mert nem tudtam eldonteni mit rendeljek, es egesz vegig nagyon turelmesek voltak, pedig szerintem mar az agyukra mentem a sok utolagos keresemmel.
    gyorsan valaszolnak, minosegi munkat vegeznek, es ami a legfontosabb nagyon olcsoak!
    egy egesz gepet rendeltem tolluk es mondtak hogy ingyen osszeszerelik meg akkor is ha nem rendelek teljes configot! ahogy nezegettem a radium.hu a legjobb ar/ertek aranyban ha teljes gepet vesz az ember a tobbi eleg durvan lehuzos ceg, de meg a radium-nal is sokkal olcsobban tudtam tolluk osszeszerelve hasonlo teljesitmenyu configot venni, sot nem is kicsivel olcsobban mert radiumnal 200k-ert tudtam volna azt, amit a Kazy Computers-nel osszetettem 158k-ert, (ok persze itt azert utana kell nezni hogy az alkatreszeknek hogy mirevan szuksege az embernek meg mi eri meg ar ertek aranyba a legjobban)
    szerintem jelen pillanatban a legjobb ceg magyarorszagon azoknak akik sajat maguk akarjak osszeallitani a gepuket de nem ertenek vagy nem akarnak bajlodni az osszeszerelessel!

Új hozzászólás Aktív témák