Új hozzászólás Aktív témák

  • Wikingking

    csendes tag

    Sziasztok!

    Bocsi, ha rossz fórumba írom ezt a hsz-t, de ez tűnt a legközelebbinek a témához :)

    Egy nagyobb horderejű gépvásárlás küszöbén vagyok és az árukeresőt és az árakat böngészve gyakran feljön a székesfehérvári illetőségű Kazy Computers, mint a legolcsóbb helyek egyike. Egyes esetekben az árdifferencia %-ban és forintban mérve is szembeötlő.
    Annál a konfignál, ami nekem kb. kéne, akár 40-50 ezer forint is lehet a különbség, amit nagyon jelentősnek látok, ugyanakkor pedig kissé bizalmatlanná is tett a dolog, mert egyrészt nem ismerem nagyon őket, másrészt céginfón is az látszik, hogy nem egy túl nagy és régi hely, harmadrészről pedig, hogy tényleg kivételesen olcsón adnak egyes termékeket (i7-9700k pl náluk 15 ezer forinttal olcsóbb, mint mondjuk az iponban, aquaban).

    Van velük tapasztalata valakinek? Sajna a rossz boltok fórumában még nem volt érkezésem átnyálazni 3200 hsz-t :P Szerintetek mennyire megbízhatóak? Mennyire lehet "original", amit náluk kapni aránylag olcsón?

    Köszi a válaszokat!

  • Depose

    tag

    Most látom ezt a postot..

    Engem konkrétan átb@sztak..
    2019 Black Friday...
    Nvidia GTX 2070S elég jó áron volt náluk (szerintem csak papíron)..
    Nov. végén megrendelem, pénz előre elutalom..
    Dec. 22-24 még semmi..türelmemet kérik emailben, telefont nem veszik fel..
    Jan. 2-3 még mindig semmi..
    Jan. 6 lemondom a rendelés emailben, kérem az összeg visszautalását..(semmi reakció)
    Jan. 7 felhívom telefonon, mi a f@sz van..(beszállító probléma :) ), kérem hogy reagáljanak az emailemre..(megkezdik a visszautalást stb..)
    Jan. 16. van ma..utalást még mindig nem kaptam vissza..(170e ft..)

    Köszönöm Nekik ezt az élményt..
    Szerintem ez egy tipikus Black Friday átverés...
    Hála nekik, még a COD kuponról is lecsúsztam..

    Ha olvasod, leírhatnád, hogy végül vásároltál e náluk.. :R

  • FrozeN`

    tag

    Én két konfigot is tőlük vettem az elmúlt 1 évben (alkatrészenként), egy minimális csúszás volt a második körben az alkatrészek beszerzésénél, de egyébként gyorsan és pontosan szállítanak, nem volt semmi gondom. Egyedi kéréssel is kevertem náluk telefonon, abszolút segítőkészek voltak.

    Részemről csak ajánlani tudom őket. :K

  • szasanyi

    félisten

    Ez engem is érdekelne mert nem sok infót találtam és az is vegyes. Mint ahogy másik topikba leírtam, [link] nem véletlenül keltette fel a figyelmemet, így a kedvezőbb ár ellenére sem mertem bevállalni egy vásárlást.
    Persze lehet mondai, hogy semmi sem jó - ha drága nem jó, és ha olcsóbb az sem -,, de sajnos tapasztalatból tudom, hogy az egészséges bizalmatlanság bizony fontos lehet (és csodák sincsenek).
    Szóval szívesen olvasnék éni s tapasztalatokat, visszajelzéseket - a másik, hasonló okok miatt szintén gyanús webshopról is. :R

  • Joo Se Hyuk

    friss újonc

    udv
    tolluk rendeltem most, es vagy 3 szor valtoztattam a rendelesemet mert nem tudtam eldonteni mit rendeljek, es egesz vegig nagyon turelmesek voltak, pedig szerintem mar az agyukra mentem a sok utolagos keresemmel.
    gyorsan valaszolnak, minosegi munkat vegeznek, es ami a legfontosabb nagyon olcsoak!
    egy egesz gepet rendeltem tolluk es mondtak hogy ingyen osszeszerelik meg akkor is ha nem rendelek teljes configot! ahogy nezegettem a radium.hu a legjobb ar/ertek aranyban ha teljes gepet vesz az ember a tobbi eleg durvan lehuzos ceg, de meg a radium-nal is sokkal olcsobban tudtam tolluk osszeszerelve hasonlo teljesitmenyu configot venni, sot nem is kicsivel olcsobban mert radiumnal 200k-ert tudtam volna azt, amit a Kazy Computers-nel osszetettem 158k-ert, (ok persze itt azert utana kell nezni hogy az alkatreszeknek hogy mirevan szuksege az embernek meg mi eri meg ar ertek aranyba a legjobban)
    szerintem jelen pillanatban a legjobb ceg magyarorszagon azoknak akik sajat maguk akarjak osszeallitani a gepuket de nem ertenek vagy nem akarnak bajlodni az osszeszerelessel!

Új hozzászólás Aktív témák