Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-X

    őstag

    Szisztok!

    Probaltam a Haztartasi kisgepek topikba irni, meg nem kaptam valaszt, hatha itt valaki tud segiteni!

    Van egy Krups EA8150 automata kavefozom. Elkezdett belole folyni a viz, szetszedtem kitisztitottam es kicsereltem a munkahengeren a ket O-gyurut ami elegge el volt hasznalodva. Par napig teljesen jol mukodott, ismet finom kavet fozott. De utana egyszer csak elkezdett a daralo kevesebbet daralni. A szokasos 8-9masodperces daralasi ciklus helyett kb a fele, olyan 4mp-ig mukodik. Ezzel eleg keves kave kerul bele es gyakorlatilag nincsen rendes zaccpogacsa, csak vizes trutymo, ami van, hogy ki se esik a tartalyba...
    Sajnos nem talaltam csak EA8010 regebbi modellhez service manualt a neten, de a leirt modszer termeszetesen nem jo az en kavegepemhez.
    A hiba szerintem szoftveres lehet, mert a daralo jol mukodik, finomra orol, csak keves ideig.
    Nem lehet csinalni valami gyari visszaallitast, hard resetet, vagy valahogy hozzaferni a szerviz menuhoz, ahol a daralasi idot lehet allitani?

    Elore is koszonom,
    JimX

    A játék az nem játék!

  • Jim-X

    őstag

    válasz adp #51405 üzenetére

    Szia, termeszetesen maxra van allitva a kaveerosseg. Probaltam, hogy lejjebb veszem, de akkor meg annyi ideig se megy a daralo... Tuti valahogy elallitodott, de hogy hogyan azt nem tudom. Az EA8010 service manualban megtalaltam hogyan kell beallitani a daralasi idot, de az a gombkombinacio nem valt be az enyemnel... (ofc)
    Igy gyakorlatilag hasznalhatatlan a gep :(((

    (#51406) bl4ze: Koszonom a tanacsot, ralesek :R

    [ Szerkesztve ]

    A játék az nem játék!

Új hozzászólás Aktív témák