Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsee71

    őstag

    válasz edk- #36856 üzenetére

    6 percig nem tart a folyamat, 4-5 közé tenném (1. reccs végén állítottam le). Két pörkölés között is hagytam neki időt hűlni, sajnos mégis látszik, hogy megindult a műanyag.

    (#36857) Agostino: Igen, az enyém is így működik. Ha régi, akkor remélhetőleg abba sem került biztonsági termosztát. A vajolvasztó tálka a tetején éppen bírja, vízzel amúgy sem szívesen kínálnám a szerkezetet. ;] Pont ott indult meg az anyag, ahol a tálka beül a fedélbe, ott még nedves ruhával sem tudok rajta segíteni. Szerintem ez a Lidl-s kicsit érzékenyebb darab, ezért benézek a műanyagoshoz, hogy ha van valami ellenállóbb anyaga, abból kicsit dolgozzon oda. Külcsín nem számít, csak ne olvadjon szét. A Tiszáig illetve a Balatonig bezárólag időnként megfordulok erre-arra, ha tudok segíteni zöldkávé ügyben, keress nyugodtan. ;)

    Egyébként sikerült paljochoz beugrani, hoztam egy Choco Madnesst és egy Spicy Italyt. 0,5 kg kávéért elraboltam vagy negyed óráját. :) Már nagyon kíváncsi vagyok rájuk, talán végre sikerül valami jót is kicsikarni a GC-ből. Egyébként azt mondta a mester, hogy saját tapasztalata alapján a popcornos megoldással nem az igazi a pörkölés. Én arra tippelek, hogy túl gyors a folyamat. De attól még nagyon élvezetes. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák