Új hozzászólás Aktív témák

  • SidCorky

    senior tag

    Végre végeztem a GKI alapképzéssel, hogy ez mennyire lehúzós sztori. :U A vezetéses vizsgát máig nem értem, hogy mi szükség volt rá, ugyanazt nézték, amit a C-s vezetés alatt, nem tudom mi új derült ki (főleg úgy, hogy a 12 tonnás teherautó nem volt jó, ezért furgonon vizsgáztam), de a lényeg, hogy elsőre megvolt. Amit viszont végképp nem értek, az a szóbeli vizsga. Van számítógépes kérdéssor meg esettanulmány, ezek alapján már levágható, ha nincs képben az ember, de a biztonság kedvéért stresszelj még a vezetési vizsga végéig, ahol kérdeznek párat, ha meg nem sikerül, akkor a vezetéssel együtt kell ismételni. :F

    Na mindegy, mindenki más is túlélte már, utólag visszagondolva jobban paráztam, mint amennyire vészes volt végülis, de jól esett kiírni magamból. :D Most jöhet a neheze, találni valami céget itt Pesten. Meg kivárni, hogy megérkezzen a GKI kártya, ugye csak ijesztgettek azzal, hogy 3-4 hét, mire kipostázzák? Mi ezzel a tapasztalat?

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Zephyrus G14 2024 // Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Fujifilm X-T30 II

Új hozzászólás Aktív témák