Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz ubid #39 üzenetére

    "Veled mindig össze kell akadnom ?"
    Pontosan ezt a kérdést tettem fel magamban én is, amikor megláttam a szokásos stílusú hsz.-edet. :)
    Mellesleg milyen érdekes, másoknak sokat tudtam segíteni, mert ők normálisan tették fel a kérdéseiket, vagy legalább visszakérdezésre, esetleg arra irányuló kérésre, hogy fejtsék ki jobban, rakjanak fel konkrét kódot, nem nekik állt feljebb, hanem aktívan közreműködtek a SAJÁT problémájuk megoldásában...

    "ODA VAN LINKELVE MINDEN CSAK NYISD KI A SZEMED!"
    Először is gratulálok a stílushoz (mely ugye maga az ember).
    Másodszor ezek szerint már magát a választ sem érted. Nem azt mondtam, hogy nincs ott a cím, ahonnan a plugint letöltötted (mellesleg nem linkelted be, ahhoz használni kellene a Link gombot is - te csak címet másoltál be :) ), hanem azt, hogy nem látjuk azt a kódot, amit te egész konkrétan használtál.
    Lehet, hogy számunkra is segítene a gyorsabb segítségadásban, mert nem nekünk kéne kibányásznunk a szükséges kódot, könnyen lehet, hogy pl. még mi sem használtuk az adott beépülőt, de ha te bemásolnád a kódodat, akkor azt felhasználva tudnánk segíteni a feladat megoldásában, a kód debuggolásában - pl. a te kódodat csak simán kimásolnánk, és kipróbálnánk saját környezetben; de így totálisan kód nélkül csak annyit tudunk tenni, hogy kimásoljuk a hivatalos oldalról a működő kódot.

    "Senki nem mondta hogy rossz a kód"
    Tudom, hogy nem mondtad, de attól még véletlenül kerülhetett bele hiba, olyan is előfordul néha, hogy a demók oldalára tesznek fel véletlenül apró hibát tartalmazó kódot.

    "De neked válaszolnod se kell. Hanyagold!"
    Rendben, ez menni fog. :DD
    Bár próbálgattam a lejátszót, ha már szó volt róla, de azt mondtad, ne segítsek. :)

    Mégis egy gyorstippet azért adok, hátha előrébb visz: a support oldalon lehet hasznos infókat találni az esetleges problémákról: [link], amelyek lehetnek multimédia-kódolással és böngészőtámogatottsággal kapcsolatosak... Utóbbiak a kulcs a dologhoz, de azt mondtad, ne adjak konkrét segítséget, OK. :P

    Szerk.: ja, és még egy: HASZNÁLD a "Válasz" linket, amikor bárkinek a hsz.-ére reagálsz, mert így csak kitalálni lehet, épp kinek adtál választ (amikor több hsz. is születik a tiéd és valakié közt, nehéz eldönteni, persze speciel nem épp most).

    Még egy tanács: ezzel a stílussal nem sokra fogsz menni a Prohardver fórumain, senki nem szeret olyasvalakinek segíteni, aki egyszerűen nem hajlandó még külön többszöri kérésre sem saját kódot mellékelni (nem is tudom, hányszor kellett neked szólni, hogy ne úgy tegyél fel kérdést, hogy az ember csak a sötétben tud tapogatózni), ami alapján eldönthető lenne, hol van a hiba, ráadásul sokszor igen érdekes stílusban reagál, és nem tűnik aktív közreműködőnek a probléma-megoldásban.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák