Új hozzászólás Aktív témák

  • trisztan94

    őstag

    válasz Sk8erPeter #2235 üzenetére

    Bocsi, hogy csak most válaszolok, volt egy kis dolgom :Y

    "Mi? Nem értem. Most olyan CSS3-as dolgokra gondolsz, amik nem működnek jól -moz, ill. -webkit-előtagok nélkül?"

    Ezek a legkisebb dolgok. A design több eleme (boxok, navigációs terület, logó) teljesen elcsúsztak, máshol voltak, ezért csináltam a külön css-t firefoxra, hogy ott is szépen jelenjen meg. De ha már ugye csináltam egy külön design-t FF-ra, akkor biztos, hogy azt más böngésző nem fogja használni, így kivettem belőle a -webkit* ill. más előtagos sorokat. (mert ugye én is egy gradient generatort használtam, az meg belerakta az ie, opera, webkit előtagokat is, így azokat kiszedtem)

    "...a SEO-val mi lesz?"

    Nem kérek SEO optimizálást az oldalhoz, így az etéren teljesen lényegtelen. Meg amúgy is, egyre több autómatikus SEO motor létezik ami magától berakja a dolgokat az oldalba (hidden div-be asszem, rég használtam)
    Egy példa rá: [link]

    "Chrome-hoz itt van egy nagyon jó extension a JS ki-bekapcsolgatására"

    Pont ilyet kerestem :D Köszönöm! :R

    "Eleve a CSS-fájloknak a headben elöl kell lenniük, mindenféle script előtt"

    Esetleg ha átírnám a függvényt amit küldtél arra, hogy a <head> legelejére rakja a css fájlt akkor jobb lenne?

    https://heureka-kreativ.hu

Új hozzászólás Aktív témák