Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41635072

    törölt tag

    válasz JoinR #28993 üzenetére

    Hogy lehet ágazatvezető pozícióban kezdeni? :D
    Anyu volt a HR igazgató, vagy apu odaszólt az igazgatósági tanácsból?
    Mert ilyeneket én is ismerek. Persze nem buták, de másnak kapcsolatok, hátszél nélkül ilyenre évtizedek alatt sincs lehetősége, hiába tehetséges, szorgalmas.
    Az egyik ilyen srác abban a háztömbben lakott amiben én, a mélygarázsból 26 éves egy új Maseratival indult minden reggel, meg volt egy fullos modell csaja. Apu két nagy magyarosch multinál is igazgatósági tag…

    Szerk: van két másik srác is, akik állami cégnél kezdtek vezetőként, mert épp nyugdíjba ment a korábbi ős mufti. Mindezt noname főiskoláról kiesve. Bár szülők náluk pl földesurak voltak, gondolom ott sem a vakszerencsén múlott.

    És akkor vagyunk, voltunk páran nagy ambíciókkal, valódi tudással, tehetséggel, és akkor hányszor hallottam már életemben hogy most épp miért nincs több pénz… Meg a pár százalékos morzsadobálások. És akkor én voltam a kivételezett, akit a többiek utáltak, mert èn legalább kaptam. ;]

    [ Szerkesztve ]

  • Kobe

    veterán

    válasz JoinR #28993 üzenetére

    Normalis helyen agazati vezeto olyanvalaki, akinek van tobbeves relevans agazati tapasztalata.
    ertem en, hogy nem feltetlenul kell 50es quit quittereket ilyen poziba rakni, de meseld mar el legyszi szerinted egy termelo, gyarto, esetleg mernoki cegnel, scm vagy hasonlo teruleten ez hogyan megy, egy olyan emberrel aki gepsort, gyartosort sem latott kozelrol?

    de legalabb a meetingek erdekesen viccesek lehetnek ;] :DDD

Új hozzászólás Aktív témák