Keresés

Aktív témák

  • Blacek

    tag

    válasz dinfo #1 üzenetére

    Hi, át ezt sajna megszívtad, de szívhatja a fogát a srác, hogy nem bírt még ki legalább egy hetet a ram.
    Én a postával szoktam néa szívni, az első az pont szegény Comm-al történt, küldött nekem egy videókareszt, és sajna nem jött meg, remélem visszakapta v. a posta megtérítette a kárát.:B:C
    A másik jelen pilanatban is tart, Neo küldött elvileg egy NB hűtőt, amit már legalább egy hete várok és túl vagyunk két telefonon, az a gond, hogy utalnom kellene az árát és ő nem utánvét v. ajálva adta fel csak simán.
    De úgy döntöttem, hogy többet nem telefonálok, inkább utalok 1,5K-t, hogy a becsületemen ne essen csorba, hátha én is kapok egy hasonló topikot.:C

    Na de eltértem a tárgytól, ha egy suliba jártok mi a gond nincsenek haverjaid, vagy esetleg neki több van?;]
    A veréstől lehet nem jön vissza a zsetonod, de legalább jobban érzed magad.:C
    Ha közelebb laknál én ki tudnám valószínűleg cseréltetni neked, de egy darabig eltartana, vagy tudnék ajánlani neked egy boltot ahol kicserélik, mindig oda megyek vásárolni FÉL FÁVAL és vihetek nem náluk vett cuccot azt is kicserélik azonnal ha van nekik raktáron.

Aktív témák