Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    na, megvolt oda-vissza a kecskemét-győr szakasz... székesfehérvárig vezettem mindkét nap (durván az az út fele) és szerencsére szombaton odafelé elég kicsi volt a forgalom, nem is volt probléma: egyedül földváron bakiztam kicsit, amikor leálltunk pihenni/cigizni egy lejtős helyen... szoknom kell még benzinessel a lejtőn elindulást :K tegnap visszafelé volt cifrább helyzet, amit még szoknom kell... főútvonalon nyomtam neki 85-90nel, horvát kamion mögöttünk, ami nagyon nem bírt magával... nem akartam többel jönni, mert egymást érték az ismeretlen ívű kanyarok, utak is tele vannak kátyúval, jó volt ez szerintem így... na, kamion tekintgetett ki, mondom: elkezdi az előzést, visszaveszem mindig kicsit a gázt, hogy hamarabb összeszedhesse azt a sebességkülönbséget, amivel kényelmesen meg tud előzni... kiment a másik sávba, engedem vissza a gázt, erre dudál, hogy nyomjam neki, mert takarodna vissza :U ezt nem fogom megérteni, hogy ha a megengedett sebességgel haladunk, nem megyünk indokolatlanul lassan, minek kell ilyen utakon erőlködni és lenyomni a másikat? seggünkben jött addig, amíg szemből nem kezdtek el villogni egy helyen, ahol a rendőrök mértek... ott kis szakaszra lemaradt, mert beállt a megengedett 70km/h-ra, de néhány km-el arrébb már megint a nyakunkon volt (annyi volt még, hogy barátnőm 2 helyen megint ijedezett, hogy belemegyünk az előttünk haladóba, leparkolásnál pedig az előttünk levő álló autóba: mindkét helyen 1-2méter volt még közöttünk és már annyira lassan haladtunk, hogy pár centin megálltunk volna, ha belelépek rendesen a fékbe)

    ui: az astra pedig jól teljesített... 20liter benzinnel megjártunk 475km/h-t :B ez szerintem becsülendő

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák