Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz máyköl #11330 üzenetére

    colt 1.6glxi kellene :DDD barátnőmnek mutogattam egyet hahu-n, ami 200körül volt (ránézésre) nagyon jó állapotban, napfénytetővel... neki is tetszett nagyon... ez is indulna rendesen

    ...ha nem 250km-re lett volna, mentem volna azonnal megnézni és vettem is volna azonnal, ha nem állnék ilyen sz@rul anyagilag :D így egyelőre az f astra-jukkal mászkálunk, de tervben van, hogy 1-2év múlva összejön a colt-ra való (hacsak nem gyarapodunk, mert akkor más lesz az első prioritású és marad az astra ...meg akkor mondjuk méretre már egy carisma kellene, vagy az álomlancer :B )

    #11334: jaja, ezért mondom, hogy alsóhangon 300-al kell számolnom a felmerülhető pluszköltségek miatt (1.5év múlva jár le a 40ezres személyi kölcsönöm, de inkább mégjobban összehúzom most magam, hogy előbb összejöhessen és akkor már normálisan jut pénz mindenre, ha az is pluszba megmarad)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák