Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • herion

    tag

    válasz Athiss #855 üzenetére

    Jófogáson keresztül ingyenes (Foxpost) szállítással vetted meg a cuccot?
    Vagy magánszemélyként adta fel, a Jófogást mellőzve?
    Ha Jófogáson keresztül adta fel, akkor simán benne van a pakliban, hogy nem küldi ki a rendszer az email értesítést.
    A hosszú hétvége miatt lehet, hogy csúszott a dolog és ma már megkapod.
    Előértesítést emailben a csomagszám létrehozása után pár perccel általában megkapja a címzett, SMS-t nem küldenek csak akkor, ha már az automatában van és átvehető.
    Mond az eladónak, hogy küldje el a CLFOX.... azonosítószámot. Ha tényleg feladta, akkor a itt tudod megnézni mi a helyzet.

    ferenck nekem is volt több bent ragadt hirdetésem az elmúlt években. Igaz hogy jó párszor kellett írnom emailt, de végül mindet leszedték.

    Van egy nagyon régi hirdetésem, egy nálunk viszonylag ritkának számító Malaguti robogó, amit anno a Jófogáson (is) hirdettem. Na ezt a motort a mai napig indexeli a Google Jófogás hirdetésként, ha valaki rákeres a típusra. 10+ éve még más volt a Jófogás webes felülete, így a telefonszámomat muszáj volt beleírnom a hirdetésbe, ami ugye még mindig látható a Google találatban. Úgyhogy a mai napig évente 3-4 hívást kapok a motorral kapcsolatban...
    Baromi zavaró, hogy sem a Jófogás sem a Google nem csinál semmit, pedig már számtalanszor írtam nekik hogy valahogy szedjék le.

    Anno ugye a Jófogás felvásárolta a két legnagyobb konkurenciát (Express, OLX). Na azóta egyeduralkodóként kb. bármit megtehetnek, mivel nincs konkurencia így nincs verseny sem a piacon.
    Az értékelési rendszerük is egy nagy rakás ürülék. A csillagokon kívül semmilyen más lehetőség nincsen. Persze csillagokat is csak akkor tudsz adni (vagy kapni) ha a Jófogás bevonásával történik az üzlet.
    Az én eladásaim 90%-a nem a háztól-házig vagy Foxposttal történik, így gyakorlatilag az értékelési rendszerből teljesen kiesek. Pedig könnyedén megoldható lenne úgy, hogy a vevő kezdeményez egy értékelést, mint a hardveraprón. Csak ugye ahhoz fejleszteni kellene kicsit a rendszert, meg szigorúbban kezelni a regisztrációkat.
    De hát minek erőlködni ha úgyis ők vannak egyedül a piacon...

    Írj nekik újra emailt, hogy xy okból kifolyólag mail címet akarsz változtatni. Mivel sok értékelésed van, az azt jelenti, hogy sok üzletet bonyolítottál a Jófogás szolgáltatásian keresztül, ami ugye sok-sok bevételt jelent a Jófogásnak.
    Én ezt is belefogalmaznám a levélbe, hogy régi, sok értékeléssel rendelkező felhasználóként ha nem akarják elbukni ezt a "partnerséget" akkor küldjenek egy linket amin keresztül mail címet tudsz cserélni.
    Ha nem reagálnak rá, akkor hetente küld el nekik újra.
    Azért vicc, hogy az ukránok meg litvánok tonna szám gyárthatták a kamu scam fiókokat, de egy magyar felhasználó meg nem cserélhet mail címet :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Who Let The Dogs Out?

Új hozzászólás Aktív témák