Új hozzászólás Aktív témák

  • klarkzone

    tag

    válasz ébrenjáró #3161 üzenetére

    ROM csere, kernel csere. Nekem a 3.4.5 kernel van fent a cappa féle pucolt rommal. A "hirtelen duplájára nőtt az üzemidőm" ha ezt meduplázza bármi is akkor szólj, mindenki máshogy, másra használja a telefonját, most csak találgatok, de lehet pl, hogy az a TD-s ROM máshogy használja a processzort, vagy a wifi-t, fogalmam sincs, mióta nappal wifin vagy mobiladaton vagyok nekem is max 3 napig bírja a teló.

    Más: 2G-n és EDGE adatkapcsolaton tényleg tovább tart az üzemidő, viszont az okos rádiókapcsolat a GravityBox-ban nekem nem jött be, inkább használok Phone Scheduler-t meg a GravityBox parancsikonjait hálózatváltásra, az alkalmazásokat pedig nagyon szépen le lehet korlátozni, hogy ne forgalmazzanak a háttérben, jóformán csak a Gmail, a címtár és a Viber szinkronizál, a Play, az alkalmazásadatok, a különféle reklámok az ingyenes appoknál, vagy az alkalmazásokon belüli visszajelzések, mind ki vannak irtva. Fogtam szépen és egyesével végigmentem az összes alkalmazásom összes beállításán. Ha valaki nem figyel, és telepítget mindeféle alkalmazást a play-ről, és aztán alig használja, annak nagyon hamar meg lesz zabálva az adatkerete, főleg ha úgy felejti még éjszakára is. Úgy 10 nap alatt most tartok 6MB-nál, és úgy kb. 20 órát voltam mobil adatkapcsolaton.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák