Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    Olvastam itt valahol, hogy korlátozni kellene a beilleszthető szmájlik számát..
    1 szavazat mellette. ( én :) )
    Tom hogy meg lehet oldani a tiltás ellenére is ha vki nagyon akarja, de legalább ne legyen ilyen piszok egyszerű..
    vagy egysorban két egyforma szmájlira írhatná hogy: [rengeteg szmájli] mégis jelzendő, hogy itt most elképzelni sem tudom miért két ( vagy több) egyforma szmájlit kell rakni.
    variációk:
    [szmájlihorda]
    [egy halom szmájli]
    [szmájliburja]
    ..mittom még mi..

    [Szerkesztve]

  • #70869248

    törölt tag

    én szeretem az oldalt, javaslataimat pont ezért tenném:
    1: - szigort már a topicnyitásra, kerül amibe kerül, mert szvsz több megy a réven mint a vámon...az út vége meg ismerős, onnan menekül mindenki.
    2: - Ne legyen hsz számlálás a Fáradt gőzben ha ez csak egy kicsit is segít, és sztem igen.
    2: - Egy moderátor ne magyarázkodjon. Nem kell. Azért lett megbízva, mert nem kell.
    Ha magyarázkodik azzal elérhetővé válik, ami nem kell.
    3: - püff a ban-t, személyeskedésre, fenyegésre, figyelmeztetést a sértésre, kivéve a ringet.
    Hát persze hogy a (bocs a szóért) hülyék vannak többen, és hát persze hogy a normális értékrendel rendelkező embernek telik be hamarabb a pohár, ha ezek az értékrendű emberek elhagyják a fórumot, akkor a fórum vmit nem jól csinált.

    [Szerkesztve]

  • #70869248

    törölt tag

    hejh..a népek egyengetik a kaszákat :D
    A moderátorokat elkergetik tökön-babon át, új mod senki nem akarna lenni, aki mégis az táncol ahogy fütyülnek, teljes fejetlenség, anyázás, szmájlizás, topictenger, kozmikus űrfütyülő, és AzUniverezumUra rangok bevezetésre kerülnének mint belépő és 'régi' tag.
    Haladéktalanul át kellene alakítani a fórumot, mert nem fér bele az 1600×1200 'sztemtökjó' kép, és különben is hol van ingyenwarezftp,...
    majd a PH!
    ...elsülyedne, és elfelednék...

    Szvsz: Igen biztos vannak topicok amiket zártak, míg más hasonlóan feleslegesnek tünő (nézőpont kérdése) topicok maradtak valameddig..
    De hát ez is rendben van.., Az arculat mindig kicsit mocorog, és a mod-k terelgetik a szinten.
    A modok azt csinálnak amit akarnak. Ha nem jók, akkor egy másik mod megbeszéli vele, vagy a házigazdákkal.
    nem tom mit kell foglalkozni ezzel..
    Az apróhirdetéses fórumoldal kicsit bonyolultabb, talán ott is lehetne egy olyasmi változtatás, ami az ilyesmivel foglalkozó oldalakon, hogy sikeres vásárlás esetén az adatoknál megjelenne vmi...nem tom.

  • #70869248

    törölt tag

    Arra lennék kiváncsi, hogy egy topicfejléc mekkora meló lenne?
    nem gondoltam nagyra, igazából egy centis is elég lenne, nem kell hogy képet tartalmazzon vagy bármi, csak pár linket bele lehessen szúrni, akár a topic gazdája, akár a moderátorok hatáskörében.
    kifejezetten sok hasznát látnám, pl. bocsesz hogy ellinkelek :B
    Bővebben: link
    Egyáltalán nem az hiányzik, hogy itt is überkedjen egy fejléc, csupán, tényleg sok topicban min. egy FAQ nagyon jó lenne az adott témával kapcsolatban.

    pl. ha megnézitek azt az oldalt ahová a faq link mutat, akkor lehet látni mennyi felesleges hsz-t megspórolhatna a fórum..

Új hozzászólás Aktív témák