Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz Parci #18195 üzenetére

    Arról lehet majd tudni, hogy milyen visszajelzéseket tartotok jónak?
    Vagy csak annyi, hogy mit terveztek változtatni.

    Engem csak a főoldalon túl kis helyet képviselő gyorsan pörgő tartalom rész zavar. Egyből görgetéssel kell kezdenem a PH meglátogatását, ami a felső reklám képernyőn töltött idejének sem tesz jót.

    Megszokom, ha nem akartok ezen változtatni, de gondoltam jelzem, hátha másnak is zavaró.

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • Solymi81

    aktív tag

    válasz Parci #18195 üzenetére

    Többen is, én is írtam, hogy nincs ezzel semmi baj, hogy haladtok előre, csak az, hogy erről semmi hivatalos infó nincs, azért mégis csak fura. Főleg mivel a mai világban mindenkit értesítenek mindenről.
    Egyrészt mert kell, másrészt mert fontosak az ügyfelek, felhasználók.

    Az, hogy beleszólásunk nincs az rendben van, de a visszajelzések gyűjtésére akár egy szavazás is jó lenne, ha már statisztika, analitika.

    Ráadásul pont ezeket azért hanyagolni, mert van pár ősrégi tag vagy tudomisén akik kivágják a hisztit...azokat kezelni kell a megfelelő formában és nem hagyni, hogy bomlasszanak.

    De így is már ismétlem önmagam, mert mindezt leírtam korábban is.

    A főoldali csempézéssel sincs semmi baj, csak épp az elhelyezés az ami nem okés sokak szerint ("szakmailag" nézve sem).
    A hubosítás se rossz dolog, csak épp a prohardver alap veszik el a többi behozott kiemeléssel.
    Mindegy, ezt úgyis ti döntitek el, csak utalva a lenti kommentedre: "Nézzük a kommenteket mind, ami összeegyeztethető a céges célokkal, jogos, logikus, azzal foglalkozunk, amikor bírunk.", ennek azért nem pont így kellene működnie, mert amikor bírtok, az kb. egyenlő azzal, hogy ez a legutolsó a rangsorban.
    Eredmény meg majd lesz, csak ki tudja mikor, addig meg majd megy a morgolódás.
    Egy esetleges ütemterv (ami nincs kőbe vésve) felállítása vagy mutatása a közösség felé, plusz az összegyűjtött hibalista/kívánságlista nagyban csökkenté a frusztrációt és az ugyanarról a problémáról szóló kommenteket.

Új hozzászólás Aktív témák