Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz v2izzy #2576 üzenetére

    "A komplett lista azért kell mert akkor tudom a prototypejába betenni az alap objektumnak a függvényeket (.div(), .span() stb)."
    Nem néztem meg a kódodat, és biztos most nehézkes a felfogásom, de most még mindig nem jön át, mi az oka, hogy a createElementes megoldás miért nem elegendő ehhez (tehát ha valaki divet szeretne kreálni, akkor document.createElement('div');). Mit hagyok ki? Mihez kell a komplett lista konkrétan?

    Példakódra rátérve: én amúgy nem értem, a megfelelő sorok végére miért nem teszel pontosvesszőt. :D Sokkal áttekinthetetlenebb így a kód, jó is, hogy a JSLint szól érte.
    A korábbi kódot, amit az oldaladról szedtem, elég gyorsan JSLint-validdá lehetett tenni:
    http://jsfiddle.net/Sk8erPeter/Pm6pg/1/
    Így már szerinte is okés (a class-ból 'class' lett, különben nem jó, mert foglalt névre hivatkozik a JSLint).
    Példa még mindig nincs a GitHub-oldaladon. :D
    Amúgy ha bejelentkezel a JSFiddle-oldalon, és ennél a kódnál rámész, hogy "Fork", akkor máris a Te neved alatt fog megjelenni. :)

    =========

    (#2578) Forza_JUVE :
    OK, nincs mit, ha kell segítség, akkor másold be ide a kódot, hogy mivel próbálkoztál, és segítünk.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák