Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcs

    őstag

    válasz Miracle #46 üzenetére

    csak nem progtech?

    mit hoztatok ossze / mit kaptatok ra? (meg persze kinel.. sike mindenkinek a jatekot adta de paran masok is atvettek. viszont ugy tudom volt aki mast csinalt)

    nekunk ilyen 24/25 pont lett a 2 doksi utana meg kaptunk 10et mert marhara befejezetlen lett a vege, de a csapat is tokjo volt mert volt 1 emberunk, aki gyakorlatilag semmit se csinalt, vmikor a hajra elejen megkerdeztem akar-e dolgozni, oszt mondta hogy nem :) hirtelen felindulasbol adtam volna neki 0 pontot de ketten megkegyelmeztek neki es kapott kettest.

    majd a nyaron szeretnem befejezni meg 1 kicsit meg kiserletezni vele, a mostanival lehet terkepet szkrollozni meg utat epiteni es kesz. de pl analizis zehara igy is aznap keszultem fel, miutan leadtuk :)

  • tomcs

    őstag

    válasz Miracle #54 üzenetére

    uhh.. akkor asszem tudom ki vagy :)

    rendszertervet minek olvasni, azt csak irni kell (:DDD:DDD:DDD)

    egyebkent vki ujrahasznositotta a mienket, mondta hogy csinaltak uj grafikat, azt konnyu volt mert az bmp-kbol egy generatorral keszult adatfile, meg atirogattak az eroforrasokat uraniumra meg ilyen urkorszakbeli dolgokra. ejszaka telefonalgattak hogy hogy kell leforditani meg mer egy nagy szurkeseg jon be meg ilyenek. mondom olvastak a rendszertervet? nem... :)

    asszem meg nem lattam a tieteket pedig megbeszeltuk hogy majd tapasztalatokat cserelunk meg a szorgalmi idoszakban..

    dobd mar fel a pandorara a publicodba a tieteket meg kuldj 1 pandas nevet mailra, megneznem.

    nekunk egyebkent a menu 90%a is hianyzott, de ahoz mar csak a leirofileokat kellett volna megcsinalni, az a resz ami kipakolja a latvanyelemeket az teljesen kesz es tesztelt volt. meg persze nem volt jatek, csak utepites, kort se lehetett lepni.

  • tomcs

    őstag

    válasz Miracle #56 üzenetére

    nem egeszen :) akkor csak nekem vannak informacioim a kiletedrol :D

    ha ez mond vmit F.O.T.H.I. voltunk, a project neve Quadratium.NET MMIII es qt-ben keszult. a kodot jobban meg tudnam vszeg nezni mert winem van :)

    egyebkent radocz a pandora accom, ha erdekel ott van fenn src meg wines binary de abbol kell par szovegfile, pl a menu leiro, doksi meg semmi nincs benne :)

    extraoff:
    btw ugye neked van pp? voltal mar vizsgazni? mit kertek, mennyire volt nehez, stb. en azon gondolkodom hogy kihagyom a vizsgat mert ugyis csak jovore kene es sokat keszultem az anal szigorlatra most meg formnyelvekre keszulok es meg lesz valszam is, raadasul a ''minden-targybol-utolso'' 6odikai idoponton mar a labam fogom sos vizben aztatni.

    (btw ami kodot irtam megprobaltam szepen megirni, masfelmillio komment meg minden ami kell mert sike errol hires.. erre bemutataskor azt az egyetlen kodreszletet talalja meg amit alaposan atolvasni se tudtam, csakaz ilyen idiotasagokat pucoltam ki belole hogy ''getpointer {return this;}'' meg meg par folosleges cuccot.)

Új hozzászólás Aktív témák