Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Miracle

    senior tag

    válasz tomcs #51 üzenetére

    jaja, progtech:)
    mi 13 pontot kaptunk az implementaciora, meg 20/23 a doksikra. habar elvileg mi is 5en voltunk, az egyik sraccal nem sikerult osszetalalkozni az egyetemen, kurzusmaillel keresett csapatot, bevettuk, de nem is lattuk, igy nem kapott pontot:)
    amugy az volt nalunk a gaz, hogy az implementaciot egyedul csinaltam, es ev vegere osszetorlodott 1 nagy halom beadando meg ZH, igy az is egy ketnapos program volt, a kod nagyresze a leadas elotti 12 oraban szuletett :) (a nylabban) szoval pontosan azt csinaltam, aminek az eltunteteserol az egesz targy szol :) kicsit egyszerusitettem a renszerterven, kijavitottam 1 bugot a QTban, meg hasonlok.
    amugy keszlett a random terkepgeneralas, a zoomolas, az osszes menu, beallitasok, modalis ablakok, varos meg utepites, habar az a fuggveny, ami a varosok osszekoteset vizsgalta nem lett kesz :) es magabol a jatekbol SEMMI nem keszult el, szoval se korvaltas, semmilyen ado, moral, gazdasagi metodus, habar az adatokat tarolo adatszerkezet megvan. valoszinuleg azert kaptunk ra 13 pontot, mert a terkepet animaltra csinaltam, zaszlot fujta a szel, meg a fakat is, meg hullamzott a to is(es nem 1 utemre az egesz palyan), erdot automatikusan kikerulte az ut, meg ilyesmi. szoval az latszott, h a megjelenitesert felelos resz boven tobbre hivatott, mint a google-el 2 ora alatt keresett kepekebol keszitett grafika. de meglett, 5ost is kaptam, ugyhogy utolso este rlz :DDD es nem fogom befejezni, most mas terveim vannak, amivel el akarom tolteni az unalmas szabadidomet :)
    szerk: amugy a 23 pontos rendszertervet is leadaskor latta eloszor a csapat tobbi tagja :)

    [Szerkesztve]

    értelmező késziszótár :: rekurzió --> lásd : rekurzió

  • Miracle

    senior tag

    válasz tomcs #55 üzenetére

    na akkor te vagy a Quain? mert ha nem akkor gozomnincs kivagy :->
    itt van az utolso relase build, igaz nem ezt mutattuk be, mert a vegen meg beleirtam azt, h a segitseg gombra nyissa meg az openofficeban a doksit, de nem tomoritettem ujra. itt a link. ha kell kodot is kuldok, csak van benne most nemi kurvaanyazas meg sok komment, azt azert ki kene szedni elotte :)
    http://people.inf.elte.hu/kalas/rel1.tar
    es ez linuxos binaris.

    értelmező késziszótár :: rekurzió --> lásd : rekurzió

  • Miracle

    senior tag

    válasz tomcs #57 üzenetére

    ahjhahahaha dedurva metodus :>:>:> ki tesz bele ilyet?????????????
    na mind1
    szoval mint mondottam kod most nem OKs allapotban van, csak en ma fogok 5 ora mulva analszigorlatozni is, es most nem allnek neki rendbetenni. de holnap megcsinalom, es akkor eldobom mailben a kodot. amugy ne varj sokat, azok a reszek, amik nyilvanvaloan nem keszulhettek el idoben hihetetlen mertekben le voltak egyszerusitve, es ez meglatszik sok helyen.
    szoval majd holnap.

    btw. volt PPm, de elcsusztam +-on, igy nem vizsgazok belole. es 6.ra eddig nekem is van ket vizsgam, az egyik raadasul analizis szigorlat lesz(az, amibol par ora mulva bukok :DDD ) szoval nekem is van meg rendesen dolgom.

    ui: most mar azt hiszem nekem is van nemi fogalmam arrol h ki lehetsz :) es akkor holnap megy a kod.

    értelmező késziszótár :: rekurzió --> lásd : rekurzió

Új hozzászólás Aktív témák