Új hozzászólás Aktív témák

  • geckowize

    őstag

    válasz inferno88 #12006 üzenetére

    Kiderült, hogy nem is indulnak ezek a tárgyak ősszel, úgyhogy valami hülyeséget dobott ki a neptun.

    El kellett volna olvasnom előtte az msc program pdf legújabb változatát, mert nem vágtam, hogy milyen tárgyakat kell most felvennem. Most derült ki számomra, hogy nem is lesz szakirányos tárgy, csak közös, gazdhum, szabvál és önlab.

    Azt nem tudja valaki, hogy az Érvelés, tárgyalás, meggyőzés és az Érveléstechnika-logika mennyire ugyanaz? Csak mert ha 25%-ban egyeznek tematikában a tárgyak, akkor nem fogadható el olyan esetben, amikor pl az előbbit gazdhumként választom a másikat meg szabválként. Vagy hülyén értelmezem az itt olvasható szöveget?

    Btw ki mit mond, Vezetői számvitel mennyire húzós ha nincs affinitásom a közgázhoz? Inkább vegyem fel tavasszal a Befektetéseket (az csak akkor indul)?

    Valaki csinálta Pszichológiát? Pénzügyeket? A kettő sajna ütközik, érdemes bejárni? Harmadik szabválként a Társas kapcsolatok pszichológiáját vettem fel, ezeket mind az ingyenkredit database-ből szedtem, de kicsit kevés infó volt róluk, úgyhogy örülnék, ha valaki elmondaná véleményét.

Új hozzászólás Aktív témák