Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatallerror

    addikt

    válasz HSM #1297 üzenetére

    fene tudja, nyilván riasztó h akárhogyan is de eléri ezeket a hőfokokat de ha annyira nagy lenne a baj akkor sokkal nagyobb balhé lenne már a tesztek alapján is, jövőhéttől lesz elérhető tömegesen az újdonság, akkor fog kiderülni igazán h most akkor mi a helyzet :]

    engem egyébként kicsit elrettentett ez a hőprobléma szintén pont ezért amit most írtál h sosem tudni mit hoz a jövő (játék) ami mégis procizabáló lesz és meleg is lesz...

    biztos h nincs rendben ez a proci maradéktalanul de szerintem most az intel azt várja h lesz e tömeges panaszáradat (nem a tuningosoktól). ha nem lesz nem érdekli őket és csak a haswellel foglalkozhatnak és majd akkorra kijavítják ezt a hibát :]

    az viszont biztos h nincs nagyon más alternatíva... remélem suli után nem sokkal találok melót és akkor az őszi/téli szezonra tudok vmit venni de a haswell-ig nem várhatok ha játszani akarok :B esetleg az történhet meg h veszek 1 ivy-t mondjuk novemberben és csak a haswellig lesz meg ha gondom lesz a hővel, ha nem akkor marad (ugye haswellnél új foglalat is lesz ezért nehéz döntés tick cuccnál. gondolkodtam azon is akármilyen jó is az ivy akkor is eladom h tock-ban legyek és tock-onként váltok a jövőben)

    don't tell me what i can't do!

Új hozzászólás Aktív témák