Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Fancy-boy #195 üzenetére

    Hm, hát nem tudom..

    Majd most jön a számlám újra, azon elvileg rajta lesz, h mennyit kell a PDA után fizetni. Ugyanis kb. 80k-s árra raktam fel, de vateran kívül elkelt. Így zárttá tettem és beállítottam 1ft-os fix árat. Majd töröltem.

    Az viszont nem lenne igazságos, h ha a legelőször megadott ár alapján elkönyvelné egyszerre a feltöltési díjat.
    Most gondolj bele, ha pl túl drágán tesz fel vki vmit, s nem kel el, majd folyton csökkenti az árát, meglehet az esélye, h átesik már egy másik kategóriába ahol jóval kevesebb a feltöltési díj. Szal' sztem kb. így lehet, de majd kiderül.

    ------------

    Amúgy ami nagyon bosszant mostanság, h a termék helye résznél, csak 1 várost lehet megjelölni. Ez milyen fasság' már.
    Én pl. konkrétan 3-4 városban fordulok meg heti rendszerességgel. ..és a buta vevő úgysem olvassa el a termékleírás alját, h hol tudom átadni személyesen.. csak meglátja, h; "jaaa, Bp. , akkor hagyjuk is" Közben járok Sopronban, Szombathelyen, Győrben... :F

    Lehet írok is nekik egy mail-t.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák