Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dolon75

    aktív tag

    válasz Parci #116 üzenetére

    rendben, de en pl. nem értek a cég vezetéshez, maga a Twitter, mint platform sem érdekel különösebben és csak érdeklődéssel figyelem, mi lesz a vége.
    de messze nem elkepedessel, viszont nem érzem magam értelmetlennek.
    :D

    mondjuk ettől még lehetek az. :N

    [ Szerkesztve ]

    Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Parci #116 üzenetére

    bonusz: majd az AI megoldja!!1!!

    egyebkent lattam valamennyire kozelrol bot prediction megoldast twitteren par eve, kifejezetten jol mukodott az unsupervised megoldas is. ettol fuggetlenul ahogy nezegettem a sulyokat nekem a hajam egnek allt, pl a bot accountoknal az egyik legfontosabb predikcios suly a kep keretenek a szine volt. bonuszkent meg igy is kifejezetten jo ertekek jottek ki a human kontrollcsoporthoz es supervised learninghez kepest is. ha gondolod adok linket.

    meg oke, tesla miatt valoszinuleg van egy szep nagy megoldas feltanittatni a prediction modellt kiszurni a botokat es a cybereket, csak aztan ott van a para, hogy ennyi felhasznaloval egy 99%os accuracy a precision es a recall ertekektol fuggoen meg mindig lehet katasztrofalisan rossz.

    ket nap alatt meg egy ekkora cegnel jellemzoen nem lehet az osszes devet vegiginterjuzni.

    azbest: itt az egyik szomszed startupban volt sorhuto, azt azota is kb godtierkent emlegeti mindenki. annak ellenere is, hogy kb az volt a velemeny igy sok evvel kesobb, hogy oke, de ennek igy nincs sok ertelme, ha aznapra van melo, vagy mondjuk a tobbseg kocsival jar be. azota ahogy hallottam csereltek fagylalthutore praktikus okok miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák