Aktív témák

  • RichiG23

    csendes tag

    Sziasztok! Egyszerűen nem hiszem el, hogy még ezzel a próblémával senki nem foglalkozott. Márpedig ez a probléma egy mp3 lejátszó esetében a legkézenfekvőbb dolog: a HANG. Tulajdonomat képezi egy Apple Ipod Classic 80gb-os modell (az egyel előző szériából) és mellé használok egy remek kis fülest, egy sennheiser cx300-ast, ami szerintem egy igen jó ár/érték arányú kis cucc. Miután már használom kb 2 éve a készüléket, azt tapasztaltam, hogy a markánsabb basszusokat egyszerűen nem képes visszaadni megfelelően. Recseg, ropog, szaggat a hang ilyenkor, tehát egy rémálom. A magas és közép tartományban szépen teljesít bár a hangereje sem kielégítő számomra. Utánanéztem hátha a fülessemmel van gond. Beszereztem egy Iphone 3g-t, rádugtam a cx300-asom és azon tökéletesen visszaadja a basszust, habár sony terméken tapasztaltam már erősebbet, de ez szerintem még egy igen jó teljesítmény. Itt a hangerővel sincs gond. Nektek mi a véleményetek erről? Szívesen várok nagy tárhellyel rendelkező, kiváló hangminőségű Ipod alternatívákat is.

  • bwoay

    nagyúr

    válasz RichiG23 #1 üzenetére

    nekem az a véleményem, hogy ez nem igényel egy saját topicot.
    itt nyugodtan felvethetted volna, illete még most sem késő, ha gondolod.
    ezt viszont bezárom

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Aktív témák