Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz manchester85 #60080 üzenetére

    Érdekes dolog ez... emlékszem, iPhone 5-öm még megvolt, de már mászkáltam próbálgatni a MM-ba az aktuális csúcs droidokat. Ott ugye 5" környékén van csak élet. Csak álltam ott, és néztem, hogy hogy lehet akkora lób*szó kijelzős telefonnal együtt élni. Aztán amikor meglett a G2, elég hamar megszoktam és jó dolognak tartom. Persze, ügyesen van megoldva rajta a nagyon vékony kávával az 5,2", és nem is tudnék ennél feljebb phablet-ben gondolkodni legközelebb, de tény,hogy csak nagyobb iPhone-ra váltanék, így akkor lesz csak a képben szeptemberre, ha kiadnak egy nagyobb kijelzős iPhone-t, egyébiránt maradok ezen a vonalon. Tehát hamar megszokja az ember a dolgokat. Mint mikor i5 is i4 után, de vékony,de könnyű, fuáj... aztán 1-2 hét használat, majd az i4 tűnt de vastag, de nehéz, stb.-nek.

    vadászcsiga: Főleg figyelembe véve, hogy nekik jóval könnyebb dolguk van, évi egy hardverrel, már ami az optimalizációt illeti. Ezt nézve elég gáz,hogy hónapokat ülnek egy ilyen fontos frissítésen.

    Régen ugye nagy előny volt,hogy kicsomagolod,használod, működik. Most meg az utolsó egyre kevésbé teljesül már :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák