Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz joey04 #42198 üzenetére

    Én is elgondolkoztam,h nem csak túl sokat használom-e a telót és azért tűnik úgy, mintha gyorsan merülne, de szerintem azért 3óra fb+nettől 3G-n az,h full lemerül kicsit túlzás... :DDD Mondjuk van 500ciklus az akksiban és 1300mAh-s 1420helyett már csak, de ez részletkérdés :D

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

  • kali

    legenda

    válasz joey04 #42198 üzenetére

    nem feltétlenül hit kérdése, ha egyszer méri a rendszer a készenléti és a használati időt, akkor csak látja az ember, hogy mennyire merül, és ha azonos használat mellett jelentős eltérés mutatkozik, akkor csak jobban merül az akkumulátor, és sok ilyen eset van, számtalan olyan is, ahol nem jb mentés van, hanem elvileg korrekt!
    valaki akár több típusú telefonon át (i4 -> i4s -> i5) viszi tovább probléma nélkül a mentést, másoknál meg már azonos típusú cserénél is probléma adódik - pedig semmi jb vagy egyéb gányolás -, de a telefonnal semmi probléma, mert tiszta firmware verzióval már okés.
    olyannal is találkoztam már, hogy egy mentés azon a telefonon bárhányszor visszaállítva megfelelően működik, amelyiken készült, de másik - azonos típusú - készüléken már problémásan működött, és bár nehéz megmagyarázni, de ahol hibalehetőség adott, ott elő is fordulhat, hogy jelentkezik a probléma, sajnos az ios sem szent, tökéletes rendszer nincs... :(
    minél fapadosabb egy rendszer - beállítás, funkcionalitás...stb szempontjából -, annál kevesebb a hibalehetőség, de ez nullára egyik platform alatt sem redukálható!
    sok ios szaki állítja, hogy ahogy nő az ios funkcionalitásilag, úgy nő a hibalehtőségek száma is, és bár én nem vagyok annyira hozzáértő programozó vagy ilyesmi, de logikailag is elfogadom a véleményt, van/lehet benne ráció.

Új hozzászólás Aktív témák