Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Jojo5 #29495 üzenetére

    Amúgy az a vicc, hogy már az se jó ötlet, hogy régebbire váltasz, mert annak meg már jelentősen lentebb van a használt piaci ára, így eladásnál többet veszítesz rajta. :DDD Azt számoltam, hogy ha tegyük fel, veszek egy gyári függetlent közvetlenül a bevezetést követően 160 körül az USA-ból, az egy év múlva simán elmegy 120-ért még, aztán jöhet a következő, és így mindig a legújabbat vehetem meg, két év alatt pedig összesen 80 ezret bukok az egészen. Mondjuk abszolút nincs meg bennem a vágy, hogy minden évben a legújabb modellt vegyem, nem érdekel már annyira az egész, csak az a vicc, hogy lassan rosszabbul járok, ha 2-3 évente cserélgetek telefont a szolgáltatónál, mintha függetlenül venném mindig a legújabbat... :((( És ez szerintem még a nyugat-európai független árakkal is működik. 180-ért megveszed, 120-ért elmegy, két év alatt csak 120-at buksz. Én 110-ért vettem az i4-et tavaly, most elmenne 60-ért, és egy 4S-t sima két év hűséggel 160-ért tudnék venni. 100-at buknék csak azon, hogy egy kifutó modellre váltok. Na elmennek a sunyiba...

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák