Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz tothjozsi96 #175239 üzenetére

    A kijelző fotószerkesztésre otthoni felhasználásra szerintem teljesen jó, ezen túl komolyabbat nem csinálok vele, aminél számítana a kijelző nekem.

    Én e-mailezek, szöveget szerkesztek rajta, netezek, youtube-ozok, zenét hallgatok (usb-s külső hangkártyával legtöbbször), illetve még két felhasználási módja van, erről tartom a prezentációimat az előadásokon, illetve ha külső helyszínre kell menni géppel akkor ezt viszem (a másik gépem egy T szériás thinkpad, szeretem és jó gép de nehéz és kevés ideig bírja az akksija).

    Nekem megérte, egy 256-os ssd-s, 8 giga ramos változatot vettem annak idején, így visszagondolva egyértelműen úgy látom, hogy jó vétel volt. Szempont volt a jó akkus üzemidő, a minél könnyebb súly, és a normál USB csatlakozó (ezért nem 12"-os macbook lett annak idején). Én pro-t azért nem akartam, mert nem jelentett semmi pluszt a többletteljesítmény, és bár szép a kijelzője de nem igazán jelentett pluszt, és kisebb volt az akkuideje. Erre a felhasználásra ma sem vennék mást mint mb airt.

    Még annyit hozzáteszek, hogy ez a gép sokat van hordozva, és ez nálam (akksiidő, súly) annyira szempont, hogy pár hónapja azon gondolkozok, hogy ez is nehéz, és cserélni kéne egy ipadre. Ha tavasszal kijön az új ipad pro széria, akkor szétnézek hogy mi lenne jó vétel az akkori felhozatalból és valószínűleg átváltok táblagépre. (Aztán elválik, hogy beválik-e vagy sem.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák